Hotel Hacienda de Abajo - La Palma, Hiszpania | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Tue, 22 Sep 2020 23:00:22 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Hacienda de Abajo w Tazacorte posiada 32 pokoi na 1 piętrze. Miasta położone najbliżej hotelu to Centro Ciudad (150 m) i Harbour (2 km). Pozostałe miasta: Aeropuerto (42 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, lobby, winda i recepcję. W 1-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, hiszpańsku, francusku i niemiecku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód. Hotel posiada basen ze słodką wodą. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, bary/restauracje, supermarket i przystanek autobusowy. Hotel zapewnia dostęp bez barier: winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich i rampa/podnośnik. Hotel posiada parking dla samochodów. Hacienda de Abajo dzięki romantycznej lokalizacji i widokom i romantycznymi kolacjami jest idealnym miejscem na podróż poślubną. Hotel tylko dla dorosłych (16+).

Udogodnienia:

Hotel oferuje opiekę medyczną, usługi prasowania, sejfy, pralnię, usługę budzenia i serwis pokojowy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: catering i dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Rodzaje wyżywienia:

Bed&Breakfast (BB) – śniadanie w formie bufetu.
HalfBoard (HB) – śniadanie i kolacja w formie bufetu. Napoje do kolacji płatne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Bagaż

Berlin (EasyJet)
Cena zawiera bagaż podręczny 10 kg (56x45x25)
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;
- 15 kg - 340 PLN
- 23 kg - 410 PLN
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa.

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Hacienda de Abajo

Hiszpania, La Palma