Hotel Grupotel Playa Club Aphtl - Minorka, Hiszpania | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Mon, 26 Oct 2020 03:48:06 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Grupotel Playa Club Aphtl w Son Xoriguer posiada 140 pokoi na 2 piętrach. Hotel położony jest 450 m od plaży piaszczysta. Miasta położone najbliżej hotelu to Ciutadella (12 km) i Ferreries (28 km). Pozostałe miasta: Es Migjorn Gran (35 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, winda, lobby i recepcję. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, niemiecku i hiszpańsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć motocykl, rower i samochód. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji są 2 czynny w sezonie baseny ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, centrum miasta i supermarket. Odległość od hotelu: Naveta Tudons (16 km), Far D'Artrutx (3 km) i Monte Toro (39 km). Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje następujące udogodnienia: rampa/podnośnik, łazienka przystosowana do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich i winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, usługi prasowania, pralnię, kantor i opiekę medyczną. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych i bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje zajęcia animacyjne dla dzieci, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Wyżywienie:

Bed&Brekfast (BB) – śniadanie w formie bufetu
Half Board (HB) – śniadanie, kolacja w formie bufetu w restauracji głównej . Napoje do kolacji dodatkowo płatne.

Posiłki:

W hotelu znajduje się restauracja. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje tenis stołowy, rzutki, bilard i program zajęć animacyjnych. Grupotel Playa Club Aphtl posiada jacuzzi i hammam. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: siatkówka i fitness. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 47 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo i przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Visa, euroczek, karta Eurocard/MasterCard, czeki podróżne i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Bagaż

Berlin Tegel (EasyJet)
Cena zawiera bagaż podręczny 10 kg (56x45x25)
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;
- 15 kg - 330 PLN
- 23 kg - 360 PLN
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa.

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Grupotel Playa Club Aphtl

Hiszpania, Minorka