Hotel Grand Hotel Park - Dalmacja, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Mon, 01 Jun 2020 23:10:30 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Grand Hotel Park w Dubrovnik posiada 244 pokoi i został odnowiony w 2015 roku. Hotel położony jest 100 m od plaży piaszczysto-żwirowejpiaszczysto-skalistej żwirowo-skalista. Dla Państwa komfortu hotel posiada 4 windy, lobby, salon, recepcję, klimatyzację i salę konferencyjną. W 9-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, angielsku i włosku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji jest basen. Goście mogą zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, kino, dyskoteka, supermarket, bary/restauracje, postój taksówek, placówka medyczna i sklepy. Odległość od hotelu: lotnisko DBV (25 km), teatr (4 km) i informacja turystyczna (4 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, serwis pokojowy, concierge, kantor, pokojówki, usługi prasowania, usługę budzenia i sejfy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: catering, sekretariat, usługi tłumaczeniowe i dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet. W hotelu znajdują się 3 restauracje. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Grand Hotel Park posiada słoneczny taras, saunę, masaże wodne i pokój do relaksu. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: Diners Club, karta Visa, karta Eurocard/MasterCard i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Grand Hotel Park

Chorwacja, Dalmacja