Hotel BO Hotel Palazzo - Istria, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Mon, 26 Oct 2020 03:58:17 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy Grand Hotel Palazzo w Porec. Hotel położony jest 500 m od plaży żwirowo-skalista. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, 2 windy, lobby i recepcję. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, niemiecku i angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słodką wodą. Odległość od hotelu: jazda konna (5 km) i dyskoteka (100 m). W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, postój taksówek, sklepy, bary/restauracje, przystanek autobusowy, informacja turystyczna i placówka medyczna. Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje następujące udogodnienia: rampa/podnośnik. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, kantor, concierge i sejfy. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajduje się restauracja. Drinki można spożywać w barze w recepcji. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

Grand Hotel Palazzo posiada słoneczny taras, pokój do relaksu i jacuzzi. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 30 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Visa, EC i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Taksa klimatyczna

Taksa klimatyczna płatna na miejscu (1-1,5 EUR/dzień od osoby dorosłej, dzieci 12- 17,99 lat  opłata 50%)

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

BO Hotel Palazzo

Chorwacja, Istria