Hotel Enotel Quinta Do Sol - Madera, Portugalia | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Sun, 23 Feb 2020 20:54:20 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy Enotel Quinta Do Sol w Funchal. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Funchal City (1 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada 4 windy, lobby, klimatyzację, salon i recepcję. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po francusku, hiszpańsku, angielsku i niemiecku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód, motocykl i rower. Hotel posiada basen podgrzewany ze słodką wodą. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się dyskoteka, centrum miasta, placówka medyczna, supermarket, przystanek autobusowy, postój taksówek, informacja turystyczna, bary/restauracje, teatr i sklepy. Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje następujące udogodnienia: łazienka przystosowana do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich, rampa/podnośnik i winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada garaż i parking dla samochodów. Hotel tylko dla dorosłych (16+).

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy, opiekę medyczną, concierge, system kontroli wchodzenia, pralnię, usługę budzenia, usługi prasowania i pokojówki. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych, w sali internetowej i bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Bed&Breakfast (BB) – śniadanie w formie bufetu.
HalfBoard (HB) – śniadanie i kolacja w formie bufetu. Napoje do kolacji płatne.

Sport i Rozrywka:

Enotel Quinta Do Sol posiada spa i hammam. W ramach aktywności hotel oferuje bilard, program zajęć animacyjnych, tenis stołowy i rzutki. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Visa, karta Eurocard/MasterCard i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Bagaż

Berlin Tegel (EasyJet)
Cena zawiera bagaż podręczny 10 kg (56x45x25)
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;
- 15 kg - 280 PLN
- 23 kg - 320 PLN
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa.

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Enotel Quinta Do Sol

Portugalia, Madera

Cena za osobę: 2119.00PLN
Cena za całość: 2119.00 PLN