Hotel Dalmacija Sunny Hotel by Valamar - Riwiera Makarska, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Fri, 23 Oct 2020 05:31:12 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy Hotel Dalmacija w Makarska. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Makarska (800 m). Pozostałe miasta: Split (64 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, klimatyzację, sklepy i 2 windy. W 10-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, włosku i niemiecku. Hotel posiada basen. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Biokovo (5.2 km) i Makarska Riva (1.1 km). W pobliżu hotelu znajdują się informacja turystyczna i supermarket. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna i dyskoteka. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi prasowania, pralnię, kantor, serwis pokojowy i sejfy. Rodzinny hotel oferuje brodzik i klub dziecięcy, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt.

Posiłki:

W hotelu znajdują się 3 restauracje. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Wieczorem odwiedź bar w recepcji. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne i muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: Diners Club, karta Eurocard/MasterCard, karta Visa i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Taksa klimatyczna

Taksa klimatyczna płatna na miejscu (1-1,5 EUR/dzień od osoby dorosłej, dzieci 12- 17,99 lat  opłata 50%)

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Dalmacija Sunny Hotel by Valamar

Chorwacja, Riwiera Makarska