Hotel Coral House Suites - Punta Cana, Dominikana | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Fri, 30 Oct 2020 13:09:16 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy Coral House By CanaBay Hotels w Punta Cana Village. Hotel położony jest 2 km od plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Bavaro (8 km). Pozostałe miasta: La Romana (100 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada 5 windy, lobby, sklepy, mini market i klimatyzację. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po francusku, angielsku, hiszpańsku i włosku. Do dyspozycji są 2 baseny. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: sklepy (13 km), lotnisko PUJ (1 km) i lotnisko LRM (67 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje opiekę medyczną, concierge, sejfy, pokojówki, usługi prasowania, serwis pokojowy i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt.

Posiłki:

Śniadanie: wybór z karty. W hotelu znajdują się 2 restauracje.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje tenis stołowy. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 650 m.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Bagaż

AirFrance
W cenie zawarty jest bagaż podręczny 12 kg. Bagaż rejestrowany 23 kg można dokupić w cenie 300 PLN / os.
Dodanie bagażu po wystawieniu biletu może skutkować wyższą ceną.

Lufthansa/Condor/Swiss
W cenie zawarty jest bagaż podręczny (pomiędzy 5 a 10 kg w zależności od linii lotniczej) oraz bagaż rejestrowany (pomiędzy 15 a 25 kg w zależności linii lotniczej). Szczegółowe informacje znajdują się na umowie.

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Coral House Suites

Dominikana, Punta Cana