Hotel Carema Garden Village - Minorka, Hiszpania | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Sat, 04 Jul 2020 09:45:32 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Carema Garden Village w Fornells/Cala Tirant posiada 78 pokoi, w 4 budynkach i na 3 piętrach. Hotel położony jest tuż przy plaży piaszczysta. Miasta położone najbliżej hotelu to Mahon (22 km) i Fornells (4 km). Pozostałe miasta: Ciutadella (34 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję i sklepy. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć motocykl, samochód i rower. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji są 2 baseny ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, bary/restauracje i przystanek autobusowy. Odległość od hotelu: Monte Toro (11 km), Far de Cavalleria (14 km), PN S'Albufera des Grau (23 km) i lotnisko MAH (30 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik, klub dziecięcy i zajęcia animacyjne dla dzieci, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt.

Wyżywienie:

Self Catering (SC) – bez wyżywienia 
Half Board Plus (HB+) – śniadanie, kolacja w formie bufetu w restauracji głównej . Wybrane napoje do kolacji.

Sport i Rozrywka:

Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 9 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Bagaż

Berlin Tegel (EasyJet)
Cena zawiera bagaż podręczny 10 kg (56x45x25)
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;
- 15 kg - 330 PLN
- 23 kg - 360 PLN
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa.

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Carema Garden Village

Hiszpania, Minorka