Hotel Caravel Hotel - Torbole - Jezioro Garda, Włochy | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Sat, 04 Jul 2020 09:50:41 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Caravel Hotel - Torbole znajduje się w odległości 200 m od plaży żwirowej. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, salon i 2 windy. W 6-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, włosku i angielsku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Hotel posiada basen ze słodką wodą. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, centrum miasta, postój taksówek i supermarket. Odległość od hotelu: Caneva World (66 km), Gardaland (71 km), Vittoriale (45 km), Cascata Di Varone (6 km) i dworzec kolejowy (17 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje zajęcia animacyjne dla dzieci i klub dziecięcy, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt.

Posiłki:

W hotelu znajduje się restauracja. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 30 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, karta Eurocard/MasterCard i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Caravel Hotel - Torbole

Włochy, Jezioro Garda