Hotel Burj Al Arab - Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Sun, 27 Sep 2020 13:27:45 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Burj Al Arab w Jumeirah posiada 202 pokoi i został odnowiony w 2015 roku. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Deira (16 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, recepcję, lobby i salon. W 27-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, angielsku, arabsku, francusku i hiszpańsku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji jest basen. W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, dyskoteka, informacja turystyczna i postój taksówek. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: sklepy (4 km) i supermarket (4 km). Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje następujące udogodnienia: rampa/podnośnik, łazienka przystosowana do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich i winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów. Burj Al Arab zaprasza nowożeńców, gdzie mogą cieszyć się romantycznymi kolacjami, romantyczną atmosferą i romantyczną lokalizacją i widokami.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi prasowania, serwis pokojowy, pralnię i opiekę medyczną. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki, klub dziecięcy i brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h. Hotel posiada salę konferencyjną.

Rodzaje wyżywienia:

Bed&Breakfast (BB) – śniadanie w formie bufetu.

Sport i Rozrywka:

Burj Al Arab posiada pokój do relaksu i łaźnię parową. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: koszykówka, fitness, aerobik i siatkówka. Lokalne firmy oferują sporty wodne takie jak pływanie na motorówkach i skutery wodne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Eurocard/MasterCard, Diners Club i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Uwagi

Wszystkie hotele w Dubaju przy zakwaterowaniu pobierają od gości DEPOZYT. Wysokość depozytu zależy od standardu hotelu, opcji wyżywienia. Kwota depozytu służyć ma pokryciu ewentualnych kosztów związanych z dodatkowymi usługami  typu mini bar itp. Depozyt pobierany jest w gotówce w Euro lub USD, może być także w formie zablokowanej kwoty na koncie bankowym lub karcie kredytowej. Depozyt zostaje zwrócony po rozliczeniu ewentualnych rachunków hotelowych.

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich obowiązuje podatek turystyczny, który jest pobierany od Klientów bezpośrednio w hotelu w momencie zakwaterowaniu lub wykwaterowania. Opłata jest lokalnej walucie za pokój/ za noc i jest uzależniona od standardu hotelu, w jakim Klienci mieszkają:
5* - 20 AED, 4* - 15 AED, 3*/2* - 10 AED.

Bagaż

Przelot do Dubaj'u:

Katowice (WizzAir);
Cena zawiera bagaż podręczny (40x30x20);
Klienci mogą dokupić dodatkowy bagaż o wadze 10 kg (55x40x23)
- Usługa EXBAG - 190zł/osobę
Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;
- 20 kg -  425 PLN
- 32 kg -  585 PLN
Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższa

Przelot do Abu Dhabi:

Katowice (WizzAir);
Cena zawiera bagaż podręczny (40x30x20);
Klienci mogą dokupić dodatkowy bagaż o wadze 10 kg (55x40x23)
- Usługa EXBAG - 125zł/osobę
Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;
- 20 kg -  425 PLN
- 32 kg -  585 PLN
Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższa

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Burj Al Arab

Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj

Cena za osobę: 9719.00PLN
Cena za całość: 9719.00 PLN