Hotel Bluesun Hotel Soline - Riwiera Makarska, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Tue, 18 Feb 2020 01:56:56 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Bluesun Hotel Soline znajduje się bezpośrednio na plaży żwirowo-skalista. Dla Państwa komfortu hotel posiada kiosk, lobby, recepcję, klimatyzację, salon fryzjerski, salon i 2 windy. W 6-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, włosku i niemiecku. Hotel posiada czynny w sezonie basen. Goście mogą zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: sklepy (15 km), dworzec kolejowy (50 km) i lotnisko SPU (110 km). W pobliżu hotelu znajdują się centrum miasta, przystanek autobusowy, supermarket, informacja turystyczna i bary/restauracje. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy, pokojówki, pralnię i kantor. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajduje się restauracja. Wieczorem odwiedź bar w recepcji. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

Bluesun Hotel Soline posiada łaźnię parową, spa, jacuzzi i pokój do relaksu. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: aerobik i fitness.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, American Express, karta Visa i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Taksa klimatyczna

Taksa klimatyczna płatna na miejscu (1-1,5 EUR/dzień od osoby dorosłej, dzieci 12- 17,99 lat  opłata 50%)

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Bluesun Hotel Soline

Chorwacja, Riwiera Makarska