Hotel Bluesun Hotel Afrodita - Riwiera Makarska, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Sat, 24 Oct 2020 20:25:52 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Bluesun Hotel Afrodita w Tucepi posiada 155 pokoi na 3 piętrach. Hotel położony jest 30 m od plaży żwirowej. Dla Państwa komfortu hotel posiada kiosk, klimatyzację, recepcję i lobby. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, niemiecku i włosku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Hotel posiada czynny w sezonie basen oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie można delektować się orzeźwiającymi napojami. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, informacja turystyczna, bary/restauracje i centrum miasta. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: sklepy (3 km) i lotnisko SPU (110 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi prasowania, sejfy, pralnię i kantor. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik, zajęcia animacyjne dla dzieci i klub dziecięcy, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajdują się 3 restauracje. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, karta Eurocard/MasterCard, Diners Club i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Taksa klimatyczna

Taksa klimatyczna płatna na miejscu (1-1,5 EUR/dzień od osoby dorosłej, dzieci 12- 17,99 lat  opłata 50%)

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Bluesun Hotel Afrodita

Chorwacja, Riwiera Makarska