Hotel Aluasun Mediterraneo (ex BlueRooms Palmeras) - Minorka, Hiszpania | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Tue, 24 Nov 2020 06:32:14 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy PortBlue Las Palmeras w S'Algar. Miasta położone najbliżej hotelu to San Luis (7 km), Mahon (12 km) i Sant Climent (15 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada salon, klimatyzację i lobby. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, niemiecku i hiszpańsku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia rowerów, motocykli i samochodów. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji jest basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Mahon (12 km), Binibequer (9 km) i PN S'Albufera (26 km). W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, centrum miasta, przystanek autobusowy, informacja turystyczna, bary/restauracje i postój taksówek. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje opiekę medyczną, sejfy, pokojówki, kantor, pralnię i usługi prasowania. Dostęp do Internetu w sali internetowej i bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 24h.

Wyżywienie:

Self Catering (SC) – bez wyżywienia
Bed&Brekfast (BB) – śniadanie w formie bufetu
Half Board (HB) – śniadanie, kolacja w formie bufetu w restauracji głównej . Napoje do kolacji dodatkowo płatne.
All Inclusive (AI) – śniadanie,  obiad, kolacja w formie bufetu w restauracji głównej, w ciągu dnia przekąski. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe dostępne są bezpłatnie w godzinach i barach wyznaczonych przez hotel.

Posiłki:

W hotelu znajdują się 2 restauracje. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

PortBlue Las Palmeras posiada spa. Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje tenis stołowy, minigolfa, bilard, strzelanie z łuku i rzutki. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: siatkówka, fitness i aerobik.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, karta Eurocard/MasterCard i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Bagaż

Berlin Tegel (EasyJet)
Cena zawiera bagaż podręczny 10 kg (56x45x25)
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;
- 15 kg - 330 PLN
- 23 kg - 360 PLN
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa.

UWAGA

W związku ze zmianą przepisów dotyczących przekraczania granicy oraz przepisów sanitarnych w poszczególnych krajach, sprawdź warunki w zakładce Bezpieczne Wakacje w kraju, do którego się udajesz na https://eximtours.pl/nasze-kierunki

Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczeń może ulec zmianie. Zmiany dotyczą głównie lobby, restauracji, barów, basenów, spa, placy zabaw i klubów dla dzieci. Przepisy wydawane są przez lokalne władze i Organizator nie ma na nie wpływu. Więcej o możliwych utrudnieniach na https://eximtours.pl/lp/nowe_standardy_bezpieczenstwa

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Aluasun Mediterraneo (ex BlueRooms Palmeras)

Hiszpania, Minorka