Hotel BlueBay Grand Punta Cana - Punta Cana, Dominikana | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Tue, 26 Jan 2021 12:11:10 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy BlueBay Grand Punta Cana w Punta Cana Village. Hotel położony jest tuż przy plaży piaszczysta. Dla Państwa komfortu hotel posiada winda, mini market, lobby, sklepy i klimatyzację. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, francusku, angielsku, rosyjsku i hiszpańsku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni samochodów. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji są 2 baseny ze słodką wodą i brodzikiem. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: jazda konna (42.4 km). Hotel posiada parking dla samochodów. BlueBay Grand Punta Cana dzięki romantycznymi kolacjami i romantycznej lokalizacji i widokom jest idealnym miejscem na podróż poślubną.

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor, sejfy, pokojówki, opiekę medyczną, usługi prasowania, concierge, usługę budzenia, serwis pokojowy i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik, klub dziecięcy i usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu i catering. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajdują się 4 restauracje. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

BlueBay Grand Punta Cana posiada spa i jacuzzi. Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje rzutki, program zajęć animacyjnych i tenis stołowy. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: siatkówka plażowa, fitness i aerobik. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 2 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, Diners Club, karta Eurocard/MasterCard i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

UWAGA

W związku ze zmianą przepisów dotyczących przekraczania granicy oraz przepisów sanitarnych w poszczególnych krajach, sprawdź warunki w zakładce Bezpieczne Wakacje w kraju, do którego się udajesz na https://eximtours.pl/nasze-kierunki

Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczeń może ulec zmianie. Zmiany dotyczą głównie lobby, restauracji, barów, basenów, spa, placy zabaw i klubów dla dzieci. Przepisy wydawane są przez lokalne władze i Organizator nie ma na nie wpływu. Więcej o możliwych utrudnieniach na https://eximtours.pl/lp/nowe_standardy_bezpieczenstwa

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

BlueBay Grand Punta Cana

Dominikana, Punta Cana