Hotel Blue Waves Resort - Południowa Dalmacja, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Thu, 29 Oct 2020 12:59:16 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Blue Waves Resort w Malinska posiada 97 pokoi, na 3 piętrach i w 4 budynkach. Hotel położony jest 50 m od plaży żwirowo-skalista. Dla Państwa komfortu hotel posiada kiosk, klimatyzację, recepcję, 5 windy i lobby. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, włosku i niemiecku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia rowerów. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji są 2 czynny w sezonie baseny ze słodką wodą . Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się informacja turystyczna, dyskoteka, centrum miasta, bary/restauracje, przystanek autobusowy, postój taksówek i supermarket. Hotel posiada garaż i parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, kantor, pokojówki, sejfy, usługi prasowania i usługę budzenia. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajdują się 2 restauracje. Wieczorem odwiedź bar w recepcji. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje tenis stołowy i sala gier. Blue Waves Resort posiada łaźnię parową, pokój do relaksu i słoneczny taras. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, Diners Club, karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Taksa klimatyczna

Taksa klimatyczna płatna na miejscu (1-1,5 EUR/dzień od osoby dorosłej, dzieci 12- 17,99 lat  opłata 50%)

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Blue Waves Resort

Chorwacja, Południowa Dalmacja