Hotel Baia Azul - Madera, Portugalia | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Fri, 13 Dec 2019 07:28:30 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Baia Azul w Funchal posiada 215 pokoi na 11 piętrach. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Funchal City (3 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada salon, recepcję, 3 windy i klimatyzację. W 11-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, francusku, niemiecku i hiszpańsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower. Do dyspozycji są 2 podgrzewany baseny oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie można delektować się orzeźwiającymi napojami. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: informacja turystyczna (3 km), teatr (3 km) i dyskoteka (3 km). W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, przystanek autobusowy, bary/restauracje, kino, supermarket, placówka medyczna i sklepy. Hotel zapewnia dostęp bez barier: rampa/podnośnik. Hotel posiada garaż dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy, pralnię, pokojówki, serwis pokojowy, usługi prasowania i usługę budzenia. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Bed&Breakfast (BB) – śniadanie w formie bufetu.
HalfBoard (HB) – śniadanie i kolacja w formie bufetu. Napoje do kolacji płatne.

Sport i Rozrywka:

Baia Azul posiada pokój do relaksu, hammam i spa. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 18 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, Diners Club i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Bagaż

Berlin Tegel (EasyJet)
Cena zawiera bagaż podręczny 10 kg (56x45x25)
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;
- 15 kg - 280 PLN
- 23 kg - 320 PLN
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa.

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Baia Azul

Portugalia, Madera

Cena za osobę: 1539.00PLN
Cena za całość: 1539.00 PLN