Hotel Apartments Sol Amfora for Plava Laguna - Istria, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Thu, 03 Dec 2020 13:35:40 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy Apartments Sol Amfora for Plava Laguna w Umag. Dla Państwa komfortu hotel posiada kiosk, mini market, klimatyzację i recepcję. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, angielsku i niemiecku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji są 2 baseny ze słoną wodą . W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko PUY (90 km). W pobliżu hotelu znajdują się centrum miasta, przystanek autobusowy i placówka medyczna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje opiekę medyczną, kantor i sejfy. Rodzinny hotel oferuje zajęcia animacyjne dla dzieci, brodzik i klub dziecięcy, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajdują się 4 restauracje. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy, program zajęć animacyjnych i badminton. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: siatkówka plażowa i siatkówka. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 10 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne i muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, Diners Club, American Express i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Bagaż

Berlin Brandenburg (EasyJet)
Cena zawiera bagaż podręczny (45x36x20)
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;
- 15 kg - 290 PLN
- 23 kg - 330 PLN 
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa.
W rezerwacjach dokonanych do 30.11.2020 klientom przysługuje jeden bezpłatny bagaż podręczny o wadze 10 kg (56x45x25)

UWAGA

W związku ze zmianą przepisów dotyczących przekraczania granicy oraz przepisów sanitarnych w poszczególnych krajach, sprawdź warunki w zakładce Bezpieczne Wakacje w kraju, do którego się udajesz na https://eximtours.pl/nasze-kierunki

Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczeń może ulec zmianie. Zmiany dotyczą głównie lobby, restauracji, barów, basenów, spa, placy zabaw i klubów dla dzieci. Przepisy wydawane są przez lokalne władze i Organizator nie ma na nie wpływu. Więcej o możliwych utrudnieniach na https://eximtours.pl/lp/nowe_standardy_bezpieczenstwa

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Apartments Sol Amfora for Plava Laguna

Chorwacja, Istria

Cena za osobę: 369.00PLN
Cena za całość: 369.00 PLN