Hotel Apartments Savudrija Plava Laguna - Istria, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Mon, 06 Apr 2020 01:40:53 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Apartments Savudrija Plava Laguna w Savudrija posiada 62 pokoi na 3 piętrach. Hotel położony jest 200 m od plaży żwirowo-skalista. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Umag (9 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada kiosk i mini market. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku i włosku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Hotel posiada basen. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko PUY (92 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor i sejfy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje klub dziecięcy, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt.

Posiłki:

Array

W hotelu znajduje się restauracja.

Array

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje minigolfa i tenis stołowy. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: koszykówka i siatkówka plażowa. Lokalne firmy oferują sporty wodne takie jak skutery wodne. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Apartments Savudrija Plava Laguna

Chorwacja, Istria

Cena za osobę: 419.00PLN
Cena za całość: 419.00 PLN