Hotel Aminess Lume Hotel - Wyspa Korcula, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Thu, 25 Feb 2021 10:54:01 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy Aminess Lume Hotel w Korcula. Hotel położony jest tuż przy plaży żwirowo-kamienistażwirowo-skalistakamienisto-skalista. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Korcula (26 km). Pozostałe miasta: Split (130 km), Dubrovnik (130 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada kiosk, lobby, 4 windy, klimatyzację i recepcję. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, niemiecku, francusku i włosku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód i rower. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie można delektować się orzeźwiającymi napojami. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko DBV (135 km), supermarket (4 km), informacja turystyczna (26 km) i dyskoteka (26 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, usługę budzenia, sejfy, usługi prasowania, serwis pokojowy, pokojówki i kantor. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje zajęcia animacyjne dla dzieci, brodzik i klub dziecięcy, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajduje się restauracja. Drinki można spożywać w barze w recepcji. Częściowe wyżywienie Plus: Częściowe wyżywienie Plus obejmuje śniadanie.

Sport i Rozrywka:

Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: aerobik. Lokalne firmy oferują sporty wodne takie jak skutery wodne. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Eurocard/MasterCard, Diners Club i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

UWAGA

W związku ze zmianą przepisów dotyczących przekraczania granicy oraz przepisów sanitarnych w poszczególnych krajach, sprawdź warunki w zakładce Bezpieczne Wakacje w kraju, do którego się udajesz na https://eximtours.pl/nasze-kierunki

Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczeń może ulec zmianie. Zmiany dotyczą głównie lobby, restauracji, barów, basenów, spa, placy zabaw i klubów dla dzieci. Przepisy wydawane są przez lokalne władze i Organizator nie ma na nie wpływu. Więcej o możliwych utrudnieniach na https://eximtours.pl/lp/nowe_standardy_bezpieczenstwa

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Aminess Lume Hotel

Chorwacja, Wyspa Korcula