Hotel Aminess Grand Azur Hotel - Południowa Dalmacja, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Sun, 20 Oct 2019 22:31:53 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy Aminess Grand Azur Hotel w Orebic. Hotel położony jest tuż przy plaży żwirowej. Dla Państwa komfortu hotel posiada salon fryzjerski, lobby, kiosk, klimatyzację, recepcję i 4 windy. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, niemiecku, francusku i włosku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni rowerów i samochodów. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie można delektować się orzeźwiającymi napojami. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, informacja turystyczna, centrum miasta, przystanek autobusowy, dyskoteka, postój taksówek i bary/restauracje. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor, concierge, pralnię, serwis pokojowy, pokojówki, usługi prasowania i sejfy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje klub dziecięcy, brodzik i zajęcia animacyjne dla dzieci, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajdują się 2 restauracje. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Wieczorem odwiedź bar w recepcji. Częściowe wyżywienie Plus: Częściowe wyżywienie Plus obejmuje śniadanie.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy i program zajęć animacyjnych. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: siatkówka plażowa.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, Diners Club, karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Aminess Grand Azur Hotel

Chorwacja, Południowa Dalmacja