Hotel Amadria Park Grand Hotel 4 Opatijska Cvijeta - Kvarner, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Wed, 27 Jan 2021 01:23:01 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Amadria Park Grand Hotel 4 Opatijska Cvijeta znajduje się w odległości 350 m od plaży kamienisto-skalista. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Rijeka (13 km). Pozostałe miasta: Pula (100 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, klimatyzację, recepcję, salon i 4 windy. W 9-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, niemiecku i angielsku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni samochodów. Hotel posiada basen ze słodką wodą. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: dworzec kolejowy (4 km) i dyskoteka (500 m). W pobliżu hotelu znajdują się placówka medyczna, informacja turystyczna, supermarket, sklepy, bary/restauracje, przystanek autobusowy, centrum miasta i postój taksówek. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje concierge, kantor, pralnię, sejfy, pokojówki, usługę budzenia, usługi prasowania i serwis pokojowy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: sekretariat, dostęp do Internetu, catering i usługi tłumaczeniowe. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajduje się restauracja. Drinki można spożywać w barze w recepcji. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

Amadria Park Grand Hotel 4 Opatijska Cvijeta posiada pokój do relaksu, słoneczny taras, spa, łaźnię parową i hammam. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, Diners Club, American Express i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu. Some services and facilities might be closed or offered with restrictions due to COVID19 Prevention measurement. Changes can be applied without previous notice.

UWAGA

W związku ze zmianą przepisów dotyczących przekraczania granicy oraz przepisów sanitarnych w poszczególnych krajach, sprawdź warunki w zakładce Bezpieczne Wakacje w kraju, do którego się udajesz na https://eximtours.pl/nasze-kierunki

Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczeń może ulec zmianie. Zmiany dotyczą głównie lobby, restauracji, barów, basenów, spa, placy zabaw i klubów dla dzieci. Przepisy wydawane są przez lokalne władze i Organizator nie ma na nie wpływu. Więcej o możliwych utrudnieniach na https://eximtours.pl/lp/nowe_standardy_bezpieczenstwa

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Amadria Park Grand Hotel 4 Opatijska Cvijeta

Chorwacja, Kvarner

Cena za osobę: 1199.00PLN
Cena za całość: 1199.00 PLN