Hotel Amadria Park Grand Hotel 4 Opatijska Cvijeta - Kvarner, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Mon, 28 Sep 2020 06:01:50 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Amadria Park Grand Hotel 4 Opatijska Cvijeta w Opatija posiada 227 pokoi na 9 piętrach. Hotel położony jest 350 m od plaży kamienisto-skalista. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Rijeka (13 km). Pozostałe miasta: Pula (100 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, klimatyzację, recepcję, 4 windy i salon. W 9-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, angielsku i włosku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód. Hotel posiada basen ze słodką wodą. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. Odległość od hotelu: dworzec kolejowy (4 km) i dyskoteka (500 m). W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, bary/restauracje, placówka medyczna, informacja turystyczna, centrum miasta, postój taksówek, supermarket i przystanek autobusowy. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, pokojówki, usługi prasowania, usługę budzenia, sejfy, kantor, serwis pokojowy i concierge. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: usługi tłumaczeniowe, catering, sekretariat i dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajduje się restauracja. Wieczorem odwiedź bar w recepcji. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

Amadria Park Grand Hotel 4 Opatijska Cvijeta posiada pokój do relaksu, łaźnię parową, słoneczny taras, spa i hammam. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, American Express, Diners Club i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

UWAGA

W związku ze zmianą przepisów dotyczących przekraczania granicy oraz przepisów sanitarnych w poszczególnych krajach sprawdź warunki w zakładce Bezpieczne Wakacje w kraju, do którego się udajesz na https://eximtours.pl/nasze-kierunki
Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej może ulec zmianie. Zmiany dotyczą głównie: lobby, restauracje, bary, baseny, spa, place zabaw i kluby dla dzieci. Przepisy wydawane są przez lokalne władze i Organizator nie ma na nie wpływu. Więcej o możliwych utrudnieniach na: https://eximtours.pl/lp/Nowe_standardy_bezpieczenstwa

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Amadria Park Grand Hotel 4 Opatijska Cvijeta

Chorwacja, Kvarner

Cena za osobę: 899.00PLN
Cena za całość: 899.00 PLN