Hotel Amadria Park Grand Hotel 4 Opatijska Cvijeta - Kvarner, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Wed, 23 Sep 2020 21:45:20 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Hotel Camellia (ex.G. Hotel 4 Opatijska Cvijeta) znajduje się w odległości 350 m od plaży kamienisto-skalista. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Rijeka (13 km). Pozostałe miasta: Pula (100 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, 4 windy, salon, klimatyzację i recepcję. W 9-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, włosku i niemiecku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód. Do dyspozycji jest basen ze słodką wodą . Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. Odległość od hotelu: dworzec kolejowy (4 km) i dyskoteka (500 m). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, sklepy, bary/restauracje, supermarket, postój taksówek, informacja turystyczna, centrum miasta i placówka medyczna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pokojówki, concierge, kantor, usługę budzenia, usługi prasowania, sejfy, serwis pokojowy i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu, catering, sekretariat i usługi tłumaczeniowe. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajduje się restauracja. Drinki można spożywać w barze w recepcji. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

Hotel Camellia (ex.G. Hotel 4 Opatijska Cvijeta) posiada słoneczny taras, łaźnię parową, pokój do relaksu, spa i hammam. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, American Express, karta Visa i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Taksa klimatyczna

Taksa klimatyczna płatna na miejscu (1-1,5 EUR/dzień od osoby dorosłej, dzieci 12- 17,99 lat  opłata 50%)

Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Amadria Park Grand Hotel 4 Opatijska Cvijeta

Chorwacja, Kvarner