Hotel Adriatiq Hotel Zora - Dalmacja, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Mon, 23 Sep 2019 18:46:06 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy Adriatiq Hotel Zora w Primosten. Hotel położony jest 50 m od plaży żwirowej. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Sibenik (30 km). Pozostałe miasta: Trogir (35 km), Split (65 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada salon, recepcję, klimatyzację i lobby. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po francusku, włosku, niemiecku i angielsku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji jest basen. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu znajdują się informacja turystyczna, bary/restauracje, supermarket i centrum miasta. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko ZAD (120 km) i lotnisko SPU (35 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, pokojówki, sejfy, usługi prasowania, kantor i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik, klub dziecięcy i zajęcia animacyjne dla dzieci, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

W hotelu znajduje się restauracja. Drinki można spożywać w barze w recepcji. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

Adriatiq Hotel Zora posiada słoneczny taras. W ramach aktywności hotel oferuje minigolfa i grę boccia. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, karta Eurocard/MasterCard, American Express i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Adriatiq Hotel Zora

Chorwacja, Dalmacja

Cena za osobę: 579.00PLN
Cena za całość: 579.00 PLN