Hotel Adriatiq Hotel Laguna - Riwiera Makarska, Chorwacja | Exim Tours HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Fri, 15 Nov 2019 18:26:48 GMT
Rezerwuj: 801 44 30 3032 349 27 35 | infolinia czynna: sob.-czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-22:00

Opis hotelu

Wycieczki fakultatywne

Lokalizacja

Informacje Ogólne:

Witamy Adriatiq Hotel Laguna w Gradac. Hotel położony jest 50 m od plaży żwirowej. Dla Państwa komfortu hotel posiada 2 windy, kiosk, sklepy i lobby. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower i samochód. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. Odległość od hotelu: lotnisko SPU (159 km). W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, centrum miasta i informacja turystyczna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, usługi prasowania, sejfy i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: kontynentalny. W hotelu znajduje się restauracja. Drinki można spożywać w barze w recepcji. zęściowe wyżywienie: Częściowe wyżywienie obejmuje śniadanie i kolację.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje bilard. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: koszykówka i piłka nożna.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, karta Eurocard/MasterCard i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.
Dodaj do zapamiętanych Usuń z zapamiętanych

Adriatiq Hotel Laguna

Chorwacja, Riwiera Makarska

Cena za osobę: 289.00PLN
Cena za całość: 289.00 PLN