Napisz wiadomość | Support SOB-CZW 10:00 - 21:00   PT 10:00 - 22:00

Czy wiesz że...

Nie musisz czekać! Jeśli zależy Ci na szybkiej odpowiedzi,
zadzwoń lub pozostaw swój numer na który Oddzwonimy!

EXIMtours biuro podróży

Rezerwuj:
801 44 30 30
32 349 27 35
Nasza infolinia dostępna:
SOB-CZW 10:00 - 21:00 PT 10:00 - 22:00
Wyślij zapytanie

RATINGI BIUR PODRÓŻY - Z KIM BEZPIECZNIE PODRÓŻOWAĆ

Exim Tours – biuro wchodzi w skład czeskiego Exim Holding (posiada biura podróży w Czechach, Polsce, na Węgrzech i Słowacji), w którym z kolei 51 procent akcji ma niemiecki koncern REWE (supermarkety i biznes turystyczny).

Przez trzy ostatnie lata biuro miało ujemny wynik finansowy, ale zostało dokapitalizowane przez właściciela kwotą 10,1 miliona złotych, która przywróciła dodatni poziom funduszy własnych.

Touroperator jest jednym z kilku posiadających znaczący udział chwiejnych kierunków jak Egipt i Tunezja, ale jednocześnie jedynym spośród nich, który ma wsparcie silnej europejskiej grupy kapitałowej. Biuro sygnalizuje obecnie istotną poprawę biznesową, co sprawia, że wyniki biura i rating mogą się poprawić, szczególnie gdy sytuacja społeczno-polityczna w Egipcie pozwoli na realizowanie korzyści z dużego odłożonego popytu na turystyczne wyjazdy do tego kraju.
http://www.rp.pl/artykul/1134665-Ratingi-biur-podrozy---z-kim-bezpiecznie-podrozowac.html?p=1

Powrót na górę strony
Partnerzy:
ERVKatowice AirportPZULotnisko RzeszówLotnisko BydgoszczLotnisko Chopina WarszawaLotnisko WrocławRzetelna FirmaTransparentny TouroperatorStart ParkingLotnisko Warszawa-ModlinRentalcarsTATUUMR-KANTOR
Pobierz program Google earthPobierz hotele (oferta czeska)