Napisz wiadomość | Support SOB-CZW 10:00 - 21:00   PT 10:00 - 22:00

Czy wiesz że...

Nie musisz czekać! Jeśli zależy Ci na szybkiej odpowiedzi,
zadzwoń lub pozostaw swój numer na który Oddzwonimy!

EXIMtours biuro podróży

Rezerwuj:
801 44 30 30
32 349 27 35
Nasza infolinia dostępna:
SOB-CZW 10:00 - 21:00 PT 10:00 - 22:00
Wyślij zapytanie

Centrum prasowe

Oszczędzaj z Rkantorem i Exim Tours

Exim Tours, poszerzając zakres usług dla swoich Klientów, dostępnych przez stronę www.eximtours  nawiązało współpracę z Rkantor. https://www.rkantor.com/newsy/2017/06/22/oszczedzaj-z-rkantorcom-i-exim-tours/   (czytaj więcej)

Exim realizuje strategię powolnego wzrostu

http://turystyka.rp.pl/artykul/1276630.html   (czytaj więcej)

nowe kierunki w ofercie Exim Tours

Exim Tours cały czas urozmaica ofertę wypoczynku w krajach egzotycznych: http://turystyka.rp.pl/artykul/706099,1267408-Exim-Tours--Wiecej-egzotyki-w-pakietach.html   (czytaj więcej)

"Cesarskie Miasta" docenione w "Kompasie Wakacyjnym 2016"

Jedna z naszych sztandarowych wycieczek objazdowych po Maroko - "Cesarskie Miasta" zajęła 2 miejsce w kategorii „Najlepsze wycieczki objazdowe z wyjazdem samolotem z Polski" portalu turystyka.rp.pl. Jest to część akcji "Kompas… (czytaj więcej)

Maroko - najlepsze hotele w ofercie Exim Tours

Po raz kolejny możemy pochwalić się posiadaniem w ofercie hotelu wyróżnionego w konkursie Złoty Kompas serwisu turystyka.rp.pl: http://turystyka.rp.pl/artykul/706099,1257271-Kompas-Wakacyjny-2016---Zloto-dla-Maroka.html?p=2 (czytaj więcej)

Egipt - najlepsze hotele w ofercie Exim Tours

Kompas wakacyjny czyli wskazania najlepszych i najpopularniejszych hoteli jakie sprzedają Touroperatorzy tym razem dotyczy Egiptu. Miło nam, że wskazano hotele, które Exim Tours ma w swojej ofercie. http://turystyka.rp.pl/artykul/1257025.html (czytaj więcej)

nowe katalogi Lato 2016

Exim Tours kończy właśnie dystrybucję katalogów z nową ofertą na Lato 2016. Będą one dostępne zarówno w salonach własnych Exim, u Exim Partnerów jak i w całej sieci sprzedaży autoryzowanych Agentów. Na kolejny… (czytaj więcej)

500 zł na dziecko od ... Exim Tours

Exim Tours rusza z kolejnymi promocjami. Od dzisiaj gwarantujemy 500 zł zniżki na dziecko tylko do 7 grudnia 2015. Oferta dotyczy wylotów do Egiptu w sezonie zimowym 2014/15. Jest to idealny moment na spędzenie Świąt Bożego Narodzenia i… (czytaj więcej)

tanie latanie - Izrael/Ejlat

Exim Tours otwiera nowy kierunek oparty na przelotach tanimi liniami lotniczymi - jest to kurort Eilat w Izarelu, nad brzegiem Morza Czerwonego http://www.rp.pl/artykul/705167,1219150-Exim-Tours--Zapakuj-sobie-Izrael.html   (czytaj więcej)

Exim Tours poleci z Modlina

Od tego lata z Lotniska Warszawa/Modlin można polecieć na wakacje korzystając z oferty wycieczek Exim Tours. http://www.tur-info.pl/p/ak_id,45991,,exim_tours,ryanair,lotnisko,modlin,port_lotniczy,ryanair,gran_canaria,teneryfa.html   (czytaj więcej)

Gościnna Tunezja czeka na turystów

W dniach 7-14 maja Exim Tours zorganizował wyjazd studyjny dla swoich agentów oraz 3 dziennikarek. Jedna z nich opisała swoje wrażenia z wyjazdu na portalu turystyka.rp.pl http://www.rp.pl/artykul/706099,1203460-Goscinna-Tunezja-czeka-na-polskich-turystow.html (czytaj więcej)

Exim w 10 biur które "rosły najszybciej" w 10 roku

http://www.rp.pl/artykul/706099,1201684-10-biur-podrozy--ktore-rosly-najszybciej.html (czytaj więcej)

Inauguracja sezonu letniego w Tunezji

EXIM Tours rozpoczyna loty do Tunezji W dniu dzisiejszym, w godzinach porannych Exim Tours rozpoczął inaugurację sezonu letniego w Tunezji. Na lotnisku w Warszawie klientów biura przywitał Dyrektor Zarządzający Exim Tours p. Tomas Husar,… (czytaj więcej)

konkurs Róże Kolumba

Możemy z dumą ogłosić, że Exim Tours zdobył I miejsce w konkursie "Róża Kolumba", organizowanym rok rocznie przez wydawnictwo "Wiadomości Turystyczne", w kategorii wersja papierowa Katalog Standard. Nasz katalog "Lato… (czytaj więcej)

po targach ITB

http://www.rp.pl/artykul/706099,1184420-Exim-na-ITB---ostatnie-poprawki-przed-sezonem.html (czytaj więcej)

TELEKAMERY TELE TYGODNIA

Po raz kolejny Exim Tours jest jednym ze sponsorów nagród w 18 edycji plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia 2015. http://www.telekamery.pl/stat.php/art,2/ (czytaj więcej)

EGIPT DLA NAJLEPSZYCH AGENTÓW EXIM TOURS

Rejs po Nilu, zwiedzanie hoteli w Marsa Alam, zabawa w dyskotekach i odpoczynek na plaży - były udziałem najlepszych agentów Exim Tours podczas wyjazdu studyjnego do Egiptu http://www.rp.pl/artykul/1165834-Egipt-dla-najlepszych-agentow-Exim-Tours.html (czytaj więcej)

NOWOŚĆ W OFERCIE EXIM TOURS - REJSY WYCIECZKOWE

Ponad 1000 rejsów – od najpopularniejszych po Morzu Śródziemnym po Karaiby i dookoła świata - sprzedaje od dzisiaj Exim Tours http://www.rp.pl/artykul/1159672-Nowosc-w-ofercie-Exim-Tours---rejsy-wycieczkowe.html (czytaj więcej)

HOTELE COOEE - OAZY SPOKOJU Z INTERNETEM

Zrozumienie i komunikacja międzyludzka to główne motywy przyświecające nowej marce hoteli turystycznego koncernu DER Touristik, która już w przyszłym roku obsłuży gości w sześciu różnych krajach http://www.rp.pl/artykul/1155487-Hotele-Cooee---oazy-spokoju-z-internetem.html (czytaj więcej)

DER TOURISTIK KOŃCZY ROK NA PLUSIE

Koncern turystyczny DER Touristik zanotował w ostatnim sezonie obroty o 4 procent wyższe niż rok wcześniej. Zadowolony jest też ze sprzedaży ofert na lato 2015 roku. Jego klienci najchętniej kupują wakacje w Turcji, na Majorce i w Grecji http://www.rp.pl/artykul/1155050-DER-Touristik-konczy-rok-na-plusie.html (czytaj więcej)

OSIEM BIUR PODRÓŻY WŚRÓD NAJWIĘKSZYCH FIRM

Itaka, Rainbow Tours, TUI, Wezyr, Neckermann, Sun & Fun, Exim Tours i Alfa Star znalazły się na publikowanej co roku przez „Rzeczpospolitą" liście 2000 największych polskich przedsiębiorstw. Większość z nich awansowała,… (czytaj więcej)

MAMY WYSPĘ, JAKIEJ NIE MA KONKURENCJA

Biuro podróży Exim Tours uruchomiło sprzedaż wyjazdów letnich. Na początek do Egiptu, Tunezji i Turcji. Wkrótce pochwali się swoją nowością - grecką wyspą, jakiej nie oferuje żaden inny touroperator http://www.rp.pl/artykul/1152389-Exim--Mamy-wyspe--jakiej-nie-ma-konkurencja.html (czytaj więcej)

DER TOURISTIK SZYKUJE ZAGRANICZNĄ EKSPANSJĘ

Uporządkowanie struktury wszystkich biur podróży, należących do grupy DER Touristik i zwiększenie sprzedaży wycieczek poza Niemcami, w tym w Polsce - zapowiada nowy prezes grupy Sören Hartmann http://www.rp.pl/artykul/1145078-DER-Touristik-szykuje-zagraniczna-ekspansje.html (czytaj więcej)

RATINGI BIUR PODRÓŻY - Z KIM BEZPIECZNIE PODRÓŻOWAĆ

Exim Tours – biuro wchodzi w skład czeskiego Exim Holding (posiada biura podróży w Czechach, Polsce, na Węgrzech i Słowacji), w którym z kolei 51 procent akcji ma niemiecki koncern REWE (supermarkety i biznes turystyczny).… (czytaj więcej)

BIURO PODRÓZY EXIM WRÓCIŁO DO POLSKIEJ IZBY TURYSTYKI

Biuro podróży Exim zostało członkiem Polskiej Izby Turystyki. – Chcemy zabierać głos, kiedy będą się decydowały losy Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego – wyjaśnia dyrektor Eximu Tomas Husar http://www.rp.pl/artykul/1131326-Exim-wrocil-do-PIT-u.html (czytaj więcej)

PRACA MARZEŃ - MAROKO

Zastanawiałem się w jaki sposób w tak krótkim czasie poznać ten piękny, rozległy kraj. Jest przecież tyle intrygujących miejsc do zobaczenia! Postanowiłem, że tym razem podczas mojej pracy marzeń zwiedzę kraj inaczej - jak wczasowicz,… (czytaj więcej)

PRACA MARZEŃ - TUNEZJA

Tunezja to przede wszystkim Sahara. Wielka i tajemnicza, przysłania inne atrakcje tego kraju. A przecież ma on do zaoferowania o wiele więcej i nie mówię tu tylko o długich piaszczystych plażach, krystalicznie czystym morzu i zagwarantowanej… (czytaj więcej)

PRACA MARZEŃ - EGIPT

Piramidy, Luxor, Teby, Aleksandria - te nazwy od razu kojarzymy z Egiptem. Też tak miałem. Piszę miałem, bo po wizycie w tym kraju wszystko się zmieniło - odkryłem inne jego oblicza. Pierwsze z nich to smak owoców. Ich intensywność przerosła… (czytaj więcej)

PRACA MARZEŃ - HISZPANIA

Czy hotelowe jedzenie jest zawsze nudne? Jaki odcień ma morze na Majorce? No i oczywiście, jak smakują tapas, jamon serrano i paella? Na te pytania odpowie Wam Mariusz Stachowiak w kolejnym odcinku Pracy Marzeń, tym razem w Hiszpanii. http://podroze.gazeta.pl/podroze/1,137182,16525847,Que_aproveche__czyli_docen_to__co_masz__A_jest_co.html (czytaj więcej)

PRACA MARZEŃ - GRECJA

"Już pierwszego dnia na Krecie syn pracownika hotelu zaprosił mnie na urodziny. Kiedy zobaczyłem te stoły, tak bogato zastawione kreteńskimi potrawami, nie mogłem się powstrzymać. Kładłem na talerz wszystko, jakby miało mi zabraknąć.… (czytaj więcej)

PRACA MARZEŃ - TURCJA

Pamiętacie konkurs "Praca Marzeń Exim Tours"? Wygrał w nim Mariusz Stachowiak, który został Testerem Smaków i teraz odwiedzi sześć wakacyjnych kierunków. Za nim pierwsza z podróży - tydzień na Riwierze Tureckiej.… (czytaj więcej)

PRACA MARZEŃ ODDANA W RĘCE MARIUSZA STACHOWIAKA

Testowanie smaków podróży, czyli potraw serwowanych w Turcji, Grecji, Egipicie, Tunezji, Maroku i Hiszpanii będzie zadaniem Mariusza Stachowiaka, fotografa i obieżyświata z Opola, który wygrał pracę marzeń w biurze turystycznym… (czytaj więcej)

EXIM PODNOSI KAPITAŁ I PAKIETUJE DYNAMICZNIE

10 milionów złotych dostał Exim Tours od akcjonariuszy na podniesienie kapitału. – Chcemy, aby nasi klienci nie mieli wątpliwości, że jesteśmy stabilnym biurem podróży – mówi kierujący firmą Tomáš… (czytaj więcej)

ZMIANA NA STANOWISKU PREZESA DER TOURISTIK

Sören Hartmann został nowym prezesem niemieckiego biura podróży DER Touristik z grupy REWE. DER Touristik jest właścicielem Holdingu Exim z Czech, do którego należy polski Exim Tours. Wicej przeczytacie w artykule przygotowanym… (czytaj więcej)

EXIM TOURS CHCE BYĆ CZWARTYM BIUREM W POLSCE

Rozmowa z Feridem Nasrem, prezesem i współwłaścicielem Exim Holding a.s., do którego należy polskie biuro podróży Exim Tours Niemiecki koncern Rewe, działający między innymi w turystyce, negocjuje w Polsce kupno dużego biura… (czytaj więcej)

PRZEBÓJ LATA RMF FM

Przez całe wakacje letnie na antenie RMF FM trwał konkurs „Przebój Lata 2013”, którego Exim Tours był głównym sponsorem. Wielki finał plebiscytu odbył się 01 września na gorącej plaży Costa Brava. Wzięło w… (czytaj więcej)

ALTA ROMA ALTA MODA

Natasha Pavluchenko jako pierwsza w historii projektantka z Polski zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję na Alta Roma Alta Moda w Rzymie, jednym z najbardziej renomowanych pokazów mody na świecie. Kolekcję Natashy „Senses”… (czytaj więcej)

POLSKIE RADIO PROGRAM III

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu Pawła Sołtysa z Tomaszem Wrześniewskim, Dyrektorem Zarządzającym Exim S.A., w Programie III Polskiego Radia. http://www.youtube.com/watch?v=q_Et81PfQnY&feature=youtu.be (czytaj więcej)

DZIENNIK RZECZPOSPOLITA

W czerwcu w dzienniku Rzeczpospolita ukazał się dodatek "Jedziemy na Wakacje", w którym znajduje się wywiad z Dyrektorami Zarządzającymi Exim S.A. - Tomasem Husarem i Tomaszem Wrześniewskim. Zapraszamy do zapoznania się z treścią… (czytaj więcej)

WARSAW FASHION STREET 2013

22 i 23 czerwca na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie zgromadziły się tłumy miłośników mody i estetycznych wrażeń, aby wziąć udział w IX edycji Warsaw Fashion Street. Podczas imprezy zostały zaprezentowane kolekcje znanych i lubianych,… (czytaj więcej)

POLISH ART NOW

3 czerwca w słynnej galerii Saatchi w Londynie otwarto pierwszą zbiorową wystawę polskich artystów. W sumie w galerii zostało zgromadzonych 80 dzieł 15 artystów, m.in. Niemirskiego, Cisowskiego, Gierowskiego, Stażewskiego, Słomkowskiego,… (czytaj więcej)

FOTO MODELS POLAND 2013

Exim Tours przy współpracy z Maxima Models, Prima Tours, siecią hoteli El Mouradi, Hotelem Nour Palace oraz Tunezyjskim Urzędem ds. Turystyki zorganizował w dniach 18-25.05.2013 konkurs Foto Models Poland 2013. Impreza odbyła się w Tunezji,… (czytaj więcej)

TELEKAMERY TELE TYGODNIA 2013

11 marca 2013 r. w hotelu Sofitel w Warszawie zostały wręczone statuetki TELEKAMER Tele Tygodnia – jednych z najważniejszych nagród telewizyjnych w Polsce. Nominacje w siedemnastu kategoriach zostały ogłoszone 31.12.2012 i od wtedy… (czytaj więcej)

MODA & STYL

Najnowsze trendy mody, piękne kolekcje ubrań, znani polscy i zagraniczni projektanci oraz ludzie show-biznesu, a do tego dobra muzyka i pokazy taneczne – tak w skrócie można opisać XVII Galę Moda & Styl, która odbyła się… (czytaj więcej)

Powrót na górę strony
Partnerzy:
ERVKatowice AirportPZULotnisko RzeszówLotnisko BydgoszczLotnisko Chopina WarszawaLotnisko WrocławRzetelna FirmaTransparentny TouroperatorStart ParkingLotnisko Warszawa-ModlinRentalcarsTATUUMR-KANTOR
Pobierz program Google earthPobierz hotele (oferta czeska)