Hotel Cora Cora Maldives Resort na wakacje | Exim Tours
  • ZIMA 22/23
  • LATO 2023
  • BLOG
  • ZIMA 22/23
  • LATO 2023
  • BLOG

Cora Cora Maldives – hotel na Malediwach

Luksusowy hotel Cora Cora Maldives Resort

2023-02-24
Cora Cora Maldives – hotel na Malediwach

Z ponad tysiąca wysp na Malediwach tylko około 200 jest zamieszkałych, więc z pewnością każdy znajdzie jakieś dziewicze miejsce dla siebie. A plaże tego regionu świata są uznawane za jedne z piękniejszych na świecie.

Piękna przyroda, szmaragdowy ocean, białe plaże, bujna zieleń, smaczna kuchnia, a przede wszystkim cisza i błogi spokój. To główne powody, dlaczego Malediwy są nazywane rajem na ziemi. Jeśli ktoś nadal się zastanawia, czy warto przylecieć na Malediwy skoro to „tylko” plaża i woda, to zdecydowanie odpowiadamy jednym tchem: WARTO! Tym bardziej, że ten turystyczny raj jest coraz bardziej dostępny dla turystów. Każdy zna Malediwy z rajskich kalendarzy i folderów reklamowych. Teraz to Wy możecie się tu znaleźć!


Jaki hotel polecamy? Zdecydowanie Cora Cora Maldives. Jest to jeden z nowszych i najbardziej luksusowych ośrodków na Malediwach. Został otwarty w 2021 roku. Cora Cora Maldives  mieści się na malutkiej prywatnej wysepce Maamigili w atolu Raa, na północy od stolicy kraju. Przelot samolotem lub hydroplanem ze stolicy w Male na wyspę trwa ok. 45 minut. To świetne miejsce na rodzinne wakacje. Ekskluzywny hotel Cora Cora Maldives polecany jest szczególnie miłośnikom historii i kultury. A dlaczego? O tym za chwilę.

Atrakcje w hotelu Cora Cora Maldives


Tutaj możemy poczuć się wolni, zdjąć buty i położyć się na hamaku pod jedną z palm. Goście hotelu Cora Cora Maldives mogą korzystać nie tylko z plaży, ale również z basenu położonego na terenie hotelu. Cała infrastruktura została zaprojektowana także z myślą o komforcie najmłodszych. Do dyspozycji gości hotel Cora Cora Maldives  oddaje takie atrakcje jak boiska sportowe, siłownia czy bilard. Dla aktywnych gości przygotowano także minigolf. Oczywiście w takim miejscu nie mogło zabraknąć centrum SPA z bogatą ofertą zabiegów kosmetycznych oraz masaży. Dzieci także nie będą się nudzić podczas wakacji w Cora Cora Maldives na Malediwach. Na nich czekać będzie miniklub z wykwalifikowanymi animatorami, plac zabaw oraz programy animacyjne.

Oprócz rodzinnych wakacji, do hotelu Cora Cora Maldives możemy wybrać się na romantyczną podróż we dwoje. To niezwykłe miejsce stworzono tak, że luksus łączy się romantyzmem. Zjawiskowości temu miejscu dodaje fakt, że hotel sam w sobie jest także galerią sztuki. Hotelowe muzeum posiada kolekcję ponad 400 artefaktów. Muzeum Cora Cora posiada w swojej kolekcji wiele skarbów dziedzictwa regionu, m.in. chińską porcelanę z XVI wieku, baseny kąpielowe z okresu przedislamskiego, a także lampy naftowe. Jedna część galerii znajduje się w holu przy recepcji, a pozostała na świeżym powietrzu. W muzeum w Cora Cora Maldives  znajduje się także tradycyjna 120-letnia malediwska chata z meblami sprzed lat.


Pokoje w  Cora Cora Maldives


Do dyspozycji gości Cora Cora Maldives  jest ponad 100 luksusowych willi położonych na oceanie i na plaży. Wszystkie zaprojektowane tak, by była komfortowo zakwaterowana w nich rodzina z dziećmi. Wszystkie wille w Cora Cora Maldives Resort są wyposażone w klimatyzację lub wiatrak sufitowy, telewizor, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, minibar oraz łącze internetowe. Każda z nich posiada oddzielną łazienkę z wanną lub prysznicem.

Wyżywienie w Cora Cora Maldives

Na terenie hotelu Cora Cora Maldives  znajduje się kilka restauracji serwujących dania kuchni azjatyckiej i międzynarodowej. We wszystkich lokalach możemy być pewni, że smak oferowanych dań będzie niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Każda z restauracji oferuje także dania wegańskie lub bezglutenowe.

Miłośnikom słodkości są serwowane autorskie domowe lody, produkowane ze świeżych owoców. Mimo, że Malediwy to kraj muzułmański, w Cora Cora Maldives będziemy mieli okazję skosztować wyśmienitych win oraz szampanów.

Jesteśmy pewni, że nikt z takich wakacji nie będzie chciał wracać!


Sprawdź oferty i leć do raju!