Rixos Premium Saadiyat Island - hotel w Abu Dhabi | Exim Tours
  • ZIMA
  • LATO 2023
  • LAST MINUTE
  • ALL INCLUSIVE
  • BLOG
  • ZIMA
  • LATO 2023
  • LAST MINUTE
  • ALL INCLUSIVE
  • BLOG

Hotel Rixos Premium Saadiyat Island w Abu Dhabi

Rixos Premium Saadiyat Island - hotel w Abu Dhabi

2023-03-27
Hotel Rixos Premium Saadiyat Island w Abu Dhabi

Abu Dhabi często jest pomijane w czasie wycieczek do Zjednoczonych Emiratów Arabskich a także traktowane jak ubogi krewny w zestawieniu z bardzo popularnym Dubajem. Ale czy słusznie? W końcu to stolica kraju, która także kryje w sobie wiele tajemnic i atrakcji.

 

Tutaj znajdziemy szyk, elegancję, bogactwo ale także ciche zakątki tak bardzo potrzebne nam w czasie wakacji. Możemy liczyć na smaczną kuchnię, doskonałą pogodę, piękne plaże oraz wiele miejsc wartych zobaczenia.  Jeszcze w latach 50-tych XX wieku była to zwykła wioska rybacka. A dziś znajduje się tutaj najbardziej luksusowy hotel świata, ósmy największy meczet na świecie, jeden z największych parków rozrywki firmowany Formułą 1 oraz Masdar City – bezemisyjne miasto przyszłości. I to wszystko dzięki wydobyciu ropy naftowej. W mieście zobaczymy również wielkie drapacze chmur znane z sąsiedniego Dubaju. Jak np. Etihat Towers, kompleks pięciu wież mierzących ponad 300 metrów wysokości. Na jednej z nich na 75 piętrze znajduje się taras widokowy z panoramą miasta. Bo tutaj wszystko musi być „naj”.


Rixos Premium Saadiyat Island – atrakcje w hotelu

To będzie także dobry kierunek dla rodzin z dziećmi oraz na podróż poślubną. Świetnym miejscem na pobyt będzie luksusowy hotel Rixos Premium Saadiyat Island. Należący do znanej i cenionej sieci hotelowej Rixos, dzięki czemu mamy zagwarantowany wysokiej klasy wypoczynek i standard usług. Położony  przy prywatnej 9-kilometrowej piaszczystej plaży na wyspie Saadiyat z niesamowitym widokiem na Zatokę Perską. A sama wyspa to oryginalna przyroda, atrakcje kulturalne, w tym nowo otwarty Luwr. Ten pałacowy kurort Rixos Premium Saadiyat Island o śródziemnomorskich wystroju łączy kulturę arabską z orientalnymi ogrodami i nowoczesną rozrywką.A czego możemy się spodziewać podczas pobytu w Rixos Premium Saadiyat Island w Abu Dhabi?  Pięknej plaży, która jest tuż obok. Daje nam możliwość skorzystania z oferty sportów wodnych takich jak wyścigi na motorówkach czy np. nurkowanie. Ponadto na terenie hotelu Rixos Premium SaadiyatIsland  znajdziemy dwa baseny w tym jeden ze sztuczną falą, siłownię oraz bogate centrum SPA, Anjana SPA, z wieloma zabiegami kosmetycznymi oraz masażami. Na dzieci we wszystkich hotelach Rixos, także w Rixos Premium Saadiyat Island, czeka firmowy miniklub Rixy Kids Club z atrakcjami prowadzonymi przez animatorów oraz plac zabaw i wodny plac zabaw.


Pokoje w Rixos Premium Saadiyat Island

W hotelu Rixos Premium Saadiyat Islandgoście zostaną zakwaterowani w przestronnych apartamentach i willach. Świetnych dla dużych rodzin. Każdy z pokoi posiada klimatyzację, TV, sejf, łącze internetowe, minibar oraz oddzielną łazienkę z wanną lub prysznicem. Niektóre pokoje mają także bezpośredni dostęp do basenu.Rixos Premium Saadiyat Island to pierwszy hotel w Abu Dhabi z konceptem Ultra AII Inclusive. Dzięki temu goście mają nielimitowany dostęp do napojów alkoholowych i bezalkoholowych oraz do przekąsek. Będzie okazja do spróbowania dań z kuchni, orientalnej i międzynarodowej a także do skosztowania wyśmienitych ryb. W barach spróbujemy smacznych win oraz wysokiej klasy mocnych alkoholi. A tych atrakcji w Abu Dhabi będzie jeszcze więcej. Pobyt w hotelach Rixos to wyższy poziom luksusu.