Napisz wiadomość | Support SOB-CZW 10:00 - 21:00   PT 10:00 - 22:00

Czy wiesz że...

Nie musisz czekać! Jeśli zależy Ci na szybkiej odpowiedzi,
zadzwoń lub pozostaw swój numer na który Oddzwonimy!

Masz pytania?
Czat on-line
Zamknij
Czat on-line

EXIMtours biuro podróży

Rezerwuj:
801 44 30 30
32 349 27 35
Nasza infolinia dostępna:
SOB-CZW 10:00 - 21:00 PT 10:00 - 22:00
Wyślij zapytanie

ALMASRIA UNIVERSAL AIRLINES | Nasi przewoźnicyPowrót do Listy przewoźników

Znak firmowySymbol przewoźnikaBagaż główny /os.Bagaż podręczny /os.
UJ20 kg5 kg

Historia
Almasria Universal Airlines jest egipskim przewoźnikiem, działającym od 2008 roku.  Realizuje rejsy zarówno regularne jak i czarterowe. Obsługuje trasy czarterowe do Europy a także trasy do krajów afrykańskich i na Bliski Wschód. Głównym portem lotniczym jest Kair.

Flota
Flota AlMasria Airlines  składa się z dwóch Airbusów A320.

Najważniejsze opłaty dodatkowe
Nadbagaż oraz bagaże specjalne muszą być wcześniej zgłaszane Agentowi lub Przewoźnikowi. Przewóz bagażu dodatkowego nie jest obowiązkiem Przewoźnika i wykracza poza świadczenia wynikając z umowy przewozu. Dodatkowe opłaty są pobierane w każdą stronę podróży.
- Opłata za nadbagaż  wynosi 8 Euro/ 1kg
- Sprzęt sportowy jest dopuszczalny jako bagaż specjalny. Opłata za każdy zestaw sportowy taki jak kitesurfing, sprzęt do surfowania, nurkowania, sprzęt do golfa etc. wynosi 40 EUR za zestaw w jedna stronę i jego waga nie może przekroczyć 30 kg.


Informacje dotyczące przewozu niepełnosprawnych
Pasażerowie wymagający specjalnej troski, niepełnosprawni są zobowiązani poinformować o tym Przewoźnika
z odpowiednim wyprzedzeniem, w czasie rezerwacji. Przewoźnik zobowiązuje się do zapewnienia Pasażerom specjalnej troski pomocy ze strony personelu pokładowego podczas trwania przelotu.


Informacje dotyczące przewozu dzieci oraz kobiet w ciąży
Dzieci do 2 lat nie mają swojego miejsca siedzącego w samolocie, podróżują na kolanach rodzica lub opiekuna. Przewóz dzieci do 2 lat bez opieki - jest niedopuszczalny. Istnieje możliwość zamówienia asysty dla dziecka, w przypadku konieczności odbycia przez nie podróży bez opiekuna prawnego. Przewóz wózka dziecięcego jest bezpłatny.
Kobiety w ciąży mogą podróżować do 4 tygodnia przed planowaną datą porodu. Należy wcześniej poinformować przewoźnika o planowanej podróży przez kobietę w ciąży. Przewoźnik może zażądać zaświadczenia od lekarza o braku przeciwskazań do odbycia lotu.


Informacje dotyczące przewozu zwierząt
Dopuszczalne są tylko zwierzęta do 7kg w kabinie, po uprzednim poinformowaniu i za zgodą przewoźnika. Opłata dodatkowa za przewóz zwierzęcia wynosi  8 Euro/kg. w jedną stronę i zawsze stanowi bagaż dodatkowy. Zwierzę musi być przewożone w specjalnym transporterze, którego wymiary nie mogą przekroczyć 55x40x20 cm.  Pasażer jest odpowiedzialny za spełnienie wymogów prawnych i przepisów obowiązujących w danym kraju. Przewoźnik nie akceptuje zwierząt w luku bagażowym.
Pasażerowie przewożący sprzęt sportowy, zwierzęta etc. - powinni mieć dodatkowe ubezpieczenie. W przypadku zagubienia, zniszczenia - odszkodowanie dotyczy  tylko zwykłego bagażu rejestrowanego.

Kontakt:
13 Tahrir SQ. Downtown, Cairo, Egypt
Tel. +202 25750343/ 27595513 / 27733771 / 27733772 / 27733773 / 27733774
E-mail: info@almasriaairlines.com
www.almasriaairlines.com

 
Powrót na górę strony
Partnerzy:
ERVKatowice AirportPZULotnisko RzeszówLotnisko BydgoszczLotnisko Chopina WarszawaLotnisko WrocławRzetelna FirmaTransparentny TouroperatorStart ParkingMy SafetyLotnisko Warszawa-ModlinRentalcarsTATUUM
Pobierz program Google earthPobierz hotele (oferta czeska)